Контакт-центр (0432) 509-104
 
Контакт-центр (0432) 509-104
20.05.2019 / 14:06
Як обрати газове обладнання

Купівля газового обладнання вимагає досить серйозного підходу, адже від цієї інвестиції залежить Ваш комфорт у майбутньому. Обладнання можна умовно поділити на групи, виходячи з таких показників, як якість, надійність, довговічність, комфортність, економічність та функціональні особливості обладнання. Обирати його потрібно виходячи з параметрів приміщення, технічних умов (ТУ) та місця його встановлення.

Навіщо потрібна проектна документація

На першому етапі потрібно замовити в газорозподільній компанії технічні умови. ТУ враховують об'єм приміщення, розташування майбутнього газового обладнання та інші нюанси, які необхідні для безпечного користування газовими приладами. На підставі ТУ розробляється проектна документація, в якій вказуються параметри газових приладів, які потрібно врахувати.

На етапі вибору газового обладнання, в першу чергу, необхідно врахувати всі рекомендації, прописані в проекті. Крім того, велике значення має місце покупки. Краще купувати газові прилади в спеціалізованих торгових точках, в яких продавці можуть надати сертифікат якості і технічний паспорт на дане устаткування, а також запропонувати гарантійне обслуговування. Не купуйте газові прилади у сумнівних торгових точках і на ринках. Не купуйте б/у газові прилади і апарати.

Газові плити

Опалювальні газові прилади

Як убезпечити себе