Контакт-центр (0432) 509 104, (067) 01 10 104
 
Контакт-центр (0432) 509 104, (067) 01 10 104

Фотогалерея

18.08.2017 / 13:38

Аварійники «Вінницягаз» вибороли друге місце у перших Всеукраїнських змаганнях аварійних служб

У вівторок, 15 серпня, на Центральному спеціальному полігоні в м. Боярці розпочався перший етап фінальної частини Всеукраїнських змагань газових аварійних служб групи компаній РГК. Бригада АДС «Вінницягаз» першою змагалася у професійній майстерності із колегами з «Чернігівгазу», демонструючи як практичні навички - пошук і усунення витоків газу, вміння працювати в екстремальних ситуаціях в загазованих приміщеннях з використанням засобів захисту, навички надання першої медичної допомоги, так і теоретичні знання.

В цьому році вперше проводяться Всеукраїнські змагання газових аварійних служб, в яких беруть участь бригади з 20 газорозподільних компаній. Організатором першості стала група компаній РГК. Ще в липні ПАТ «Вінницягаз» провела відбірковий турнір, на якому була визначена краща бригада аварійно-диспетчерської служби (АДС) у Вінницькій області - нею стала вінницька бригада АДС, якій і доручили представляти підприємство у фінальній частині Перших Всеукраїнських змагань газових аварійних служб.

Загалом, на Центральному полігоні свою професійність демонстрували бригади АДС із шести обласних газорозподільних компаній: "Вінницягаз", "Чернігівгаз", "Житомиргаз", "Хмельницькгаз", "Миколаївгаз" та "Київоблгаз". За результатами змагань на Центральному полігоні у м. Боярка, бригада АДС "Вінницягаз" посіла друге місце! 

Джерело: