Контакт-центр (0432) 509 104, (067) 01 10 104
 
Контакт-центр (0432) 509 104, (067) 01 10 104

Новини

17.05.2023 / 14:28

А скільки витоків газу знайдуть на ваших внутрішньобудинкових мережах?

Щоразу проводячи технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж наші фахівці виявляють витоки газу. Цього разу 6.
Технічне обслуговування внутрішньобудинкових мереж Технічне обслуговування внутрішньобудинкових мереж

Сьогодні Вінницягаз здійснив технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання у багатоквартирному будинку по вулиці Пирогова у Вінниці.

За допомогою спеціальних приладів фахівці перевірили газові мережі зовні та всередині будинку, що налічує 113 квартир.

У трьох під’їздах газовики виявили 6 витоків газу на кранах та різьбових з’єднаннях.

Витоки виникають переважно через вплив погодних умов та тривалу експлуатацію мереж.

Виявлені витоки фахівці одразу усунули, замінили ущільнюючі матеріали і знову перевірили місце ремонту на щільність та герметичність.

ТО внутрішніх будинкових газових мереж – обов’язкова процедура, яку потрібно проходити раз на рік. Для цього співвласники будинку, або балансоутримувачі мають укласти договір зі спеціалізованою організацією, яка має дозвіл на виконання зазначених робіт.

Відсутність технічного обслуговування внутрішніх мереж, згідно вимог чинного законодавства – підстава для припинення газопостачання.

АТ «Вінницягаз» має багаторічний досвід, фаховий персонал та необхідне обладнання. Підприємство надає увесь спектр послуг, пов’язаних з обслуговуванням мереж та газових приладів, виконуємо роботи будь-якого рівня складності.

На Вінниччині про власну безпеку вже подбали та уклали договори на техобслуговування мереж близько 900 багатоквартирних будинків.

Внутрішньобудинкові газові мережі потребують щорічного фахового обслуговування.

Це гарантує належний технічний стан газопроводів та безпеку подачі газу.

Щоб замовити послугу, завітайте до найближчого клієнтського простору 104.ua, або отримайте консультацію за номером  067 01 10 104, 0432 50 91 04. Адреси та графік роботи центрів за посиланням https://bit.ly/3S7KJwc

Джерело: