Контакт-центр (0432) 509 104, (067) 01 10 104
 
Контакт-центр (0432) 509 104, (067) 01 10 104

До уваги клієнтів

01.06.2023 / 08:56

Вінницягаз замінив 10 тис. газових лічильників на нові

У поточному році на Вінниччині підлягають плановій повірці понад 54 тис. вузлів обліку газу. На кінець травня АТ «Вінницягаз» передав на державну повірку майже 21,5 тис. приладів.
Заміна побутового газового лічильника Заміна побутового газового лічильника ФОТО: АТ "Вінницягаз"

З них близько 50% лічильників повірку не пройшли, визнані непридатними для подальшої експлуатації та не підлягають ремонту.
Усі вибракувані прилади компанія замінила на нові.

Ще 2,9 тис. лічильників, які не пройшли повірку, Вінницягаз відремонтував власними силами.

Облік спожитого газу в регіоні загалом та кожним споживачем зокрема – одна з основних функцій Оператора ГРМ. Точність обліку забезпечують лічильники. Тож газовики постійно пильнують за їх коректною роботою.

В рамках модернізації мереж регіону на поточний рік передбачено понад 39,5 млн грн. інвестицій для заміни понад 23,5 тис. непридатних лічильників газу та формування обмінного фонду побутових вузлів обліку. Кількість лічильників, які Оператор ГРМ може замінити за тарифні кошти, щороку затверджує державний регулятор - НКРЕКП.

Демонтаж та встановлення приладів обліку відбувається після узгодження зручних дати і часу зі споживачем у телефонному режимі. Усі працівники АТ «Вінницягаз» мають службові посвідчення. Для виконання своїх функцій працівники Оператора ГРМ мають право безперешкодного доступу на ділянки та у приміщення, де знаходяться газорозподільні мережі та обладнання. Закликаємо споживачів ставитися з розумінням до виконання обов’язків газовиків, надавати доступ до власних помешкань та не перешкоджати бригадам виконувати роботи.

Повірка, ремонт та заміна газових лічильників здійснюються за рахунок плати за розподіл природного газу. Відтак, залежить від вчасної оплати споживачами отриманих послуг.

АТ «Вінницягаз» дякує споживачам, які дотримуються порядку розрахунків. 

Працюємо, підтримуємо економіку, тримаємо енергетичний фронт!

 

Джерело: