Контакт-центр (0432) 509 104, (067) 01 10 104
 
Контакт-центр (0432) 509 104, (067) 01 10 104

Питання та відповіді

Чи потрібно повідомляти газорозподільне підприємство про заміну газового обладнання на аналогічне?

Якщо Ви хочете замінити газове обладнання на аналогічне, навіть якщо його потужність та місце розташування не змінюється, Вам необхідно обов’язково звернутися до контакт-центру або центрів обслуговування "104.ua Клієнтський простір" (контакти у розділі "Контакти наших служб"). Наші спеціалісти нададуть консультації щодо порядку виконання робіт та оформлення необхідних документів.

 Відповідно до п.5.5 розділу 5 «Правил безпеки систем газопостачання», затверджених наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 15.05.2015 року № 285 заміна газового обладнання виконується за заявою споживача до газорозподільного підприємства суб’єктом господарювання, який має дозвіл на виконання зазначених робіт. При цьому заміна обладнання оформляється ескізом у разі заміни газового обладнання без зміни функціонального призначення, потужності та системи димовідведення. В інших випадках - з оформленням виконавчо-технічної документації.

За заявою споживача здійснюється також відключення газу газорозподільним підприємством перед заміною газового обладнання та пуск газу після такої заміни. При цьому до пуску газу газорозподільним підприємством проводиться  інструктаж із безпечної експлуатації обладнання.

Документи щодо заміни газового обладнання передаються до архіву газорозподільного підприємства.

Відповідно до вимог Правил безпеки систем газопостачання у випадку заміни газового обладнання без участі спеціалізованого підприємства та оформлення відповідної документації на нього АТ «Вінницягаз» зобов’язане відключити Вас від системи газопостачання.

Чому заборонено одночасно користуватись димохідними газовими приладами (котлом, колонкою) і витяжкою?

Хто оплачує повірку лічильника?

Чому та кому необхідно встановлювати сигналізатори загазованості?

Якщо Ви виявили порушення в роботі лічильника, які Ваші наступні дії?